Ekonomik fiyatları ve rent a car kaskolu araçları ile ordu araç kiralama pazarına hızlı bir giriş yapan Venüs rent a car 30 araçlaık filosu ile uzun dönem araç kiralama hizmetinede ordu da kiralık araç sektöründe başlamış bulunmaktadır.12 aylık uzun dönem filo araç kiralama departmanı ile pazarlama firmaları ve dengi bir çok kurum ve kuruluşa hizmet vererek çözüm ortaklığı yapmaktadır.Bunun yanı sıra asıl faaliyet konusu olan kiralık araç sektöründe her geçen gün yatırımlarını büyüyerek sürdüren firma ekonomik ve ucuz araç kiralama fiyatları ile rakipleri arasında tercih edilmektedir.

Rent a car kaskolu araçları ile ordu kiralık araç hizmetinde müşterilerine güvence altına alan çalışmaları Pazar payını arttırmada firmaya ciddi destek olmaktadır.Hava alanı kiralık araç hizmetleriyle beklemeden anında müşteriye kiraladığı aracı teslim ederek ne kadar zamanın kıymetli olduğunu müşterilerine defalarca ispat etmiştir. Vip araç araç kiralama ve transfer hizmetlerinde ordu araç kiralamalarında transfer ücretini kaldırarak müşterilerine maddi olarak da destek olmaya devam etmektedir.

Transporter ve carevella gibi kiralık araçlar ile geniş ailelerin vazgeçilmez aradıkları bir marka olan Venüs rent a car araç kiralama işinde göstermiş olduğu hizmet kalitesi ve 7/24 çalışma sistemiyle müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir. Ordu araç kiralama,hava alanı araç kiralama ve şehir içi kiralık araç lokasyonları ile ordu ilinde ilklere imza atmaktadır.

Gelen yabancı turistlere kiralık araçların yanı sıra otel konaklama ve tur hizmetleri ile de hizmetlerine devam etmektedir.Hava alanı kiralık araç lokasyonunda şoförlü vip kiralık araç tahsisi yaparak müşteri memnuniyetini ve beklentilerini eksiksiz bir şekilde karşılamayı planlamaktadır.Hedefleri ordu araç kiralama sektöründe hep daha iyisini yapmak olan firma gücünü müşterilerinden ve vermiş olduğu kaliteli hizmete borçludur.