• Pzts - Cmts: 08:00-20:00
  • Bucak Mh. 350 sk no:26/A
  • 0 532 111 0 452

KURUMSAL

KALİTE POLİTİKAMIZ

Kurumsal ve bireysel müşterilere yönelik araç kiralama hizmetlerinin geliştirilmesinde öncü ve yenilikçi olmak. Her zaman güler yüzlü hızlı hizmet sunarak ve müşteri yararını gözeterek hareket etmek. Müşteri gereksinim ve beklentilerini tespit edip, müşteri taleplerini zamanında ve istenildiği şekilde yerine getirmek.

Müşteri memnuniyetini ölçmek, analiz etmek, şikâyetleri değerlendirmek ve müşteriyi bilgilendirmek, şikâyetin tekrarlanmamasını sağlamak. Kalitenin müşteri odaklı olduğu bilincini çalışanlara aşılamak.

Oto kiralama konusu ile ilgili gelişmeleri yakından takip ederek yapılan hizmetlere yansıtmak. Çalışanların bilgi seviyesini sürekli geliştirerek ekip çalışmasına önem vermek İş güvenliği ve uygun çalışma ortamını sağlamak.
Sektördeki en ileri kalite sistemlerini şirkette uygulamak.

MİSYON

Müşterilerinin kısa ve uzun dönemli araç kiralama ihtiyaçlarını Türkiye genelinde karşılayan Rent a Car firmamız, iş ortakları ve toplum için değer oluşturarak sürekli gelişen kurumsal ve güvenilir bir araç kiralama şirketidir.

VİZYON

Çağımızın gereği bizi daha çok araba kullanmaya, daha çevik ve atılgan olmaya zorluyor. Bazı gerekler nedeni ile araba ihtiyacı doğduğunda formalitesi az zamanında teslim araçlara ihtiyaç duyuyoruz.Venüs Rent a Car vizyonunu bu çerçevede geliştirmiştir.

*Kaliteden ödün vermeden yola çıkan firmamız, güler yüzlü çalışanları ile müşterilerine güvenli, rahat ve ekonomik araç kiralama hizmeti vermeyi ilke olarak benimsemiştir.

*Uzman ve tecrubeli kadrosuyla, yerli ve yabancı müşterilerine makul fiyat ve yeni araç filosuyla sorunsuz otomobil kiralamanın avantajlarını sunmaktadır.

Merhabalar Hoşgeldiniz
Bu ofiste seçilen araba sınıfından yok. Lütfen farklı bir sınıf seçin!