• Pzts - Cmts: 08:00-20:00
  • Bucak Mh. 350 sk no:26/A
  • 0 532 111 0 452

Teslimat ve iade

ARAÇ TESLİM ALMA BİLGİLERİ
Aracınızı teslim almadan önce gerekli tüm dökümanların hazır olmasına lütfen dikkat ediniz :

Sürücü Belgesi
Geçerli bir kredi kartı
Kiralama yapan yolcular için de kredi kartından belirli bir miktar provizyon alınması zorunludur.
Rezervasyon onay kodu (sms olarak iletilir)
Pasaport, geçerli bir kimlik belgesi
Sadece pasaport yeterlidir ancak her ihtimale karşı geçerli bir kimlik belgesi daha yanınızda bulundurmanızı önemle hatırlatırız.

Kiralama Koşulları
Aracınızı teslim alacağınız ofisimize geldiğinizde araç kiralanmaya hazır durumda olacaktır. Tüm araçlarımızın mekanik, teknolojik ve konfor bakımından kiralamaya hazır olması için tüm gerekli hassasiyeti göstermek ilk önceliğimizdir. Bu standartların sağlanmadığını düşündüğünüz durumlar olursa, kiralama ile ilgili kişiye bu durumu iletiniz.

Kiralama Öncesi Kontrol
Aracınızı teslim almadan önce aracı dikkatlice incelemenizi ve eğer sözleşmede belirtilmemiş herhangi bir çizik ya da zarar söz konusu ise bunu ilgililerle konuşarak sözleşmeyi yenilemelerini isteyiniz. Aracınızı teslim ederken sözleşmede belirtilmemiş zararlar kiralama süresinde gerçekleşmiş kabul edilecek ve müşteri olarak bu zararlardan sorumlu olacağınızı belirtiriz.

Yakıt
Kiralanan araç size normal şartlarda tam depo dolu olarak teslim edilir. Bununla beraber bazı ofislerimizde belirli Yakıt Seçenekleri size sunulabilir. Böyle bir durumda aşağıdaki Yakıt Seçenekleri’nden birini tercih edebilirsiniz.
Birinci Seçenek Gideceğiniz mesafeden emin değilseniz ama yakıt almayı planlıyorsanız, aracınızı tam depo dolu olarak geri getirebilir ve servis hizmeti ödemezsiniz
İkinci Seçenek Eğer aracı tam depo dolu olarak almıyor ve yakıt almak için de zamanınız yok ise sadece kullandığınız yakıtın ücretini ödersiniz. Bu ücret, kiralama ofislerinde geçerli olan litre başına servis ücretine göre değişiklik gösterebilir. Servis ücretinin ne kadar olacağını kiralama ofislerimizdeki yetkililerimize danışabilirsiniz.

Ön Ödemeli Rezervasyonlar:
Ön ödemeli rezervasyonunuz da, araç, araç grubu, şube değişikliği dışında rezervasyon tarihini değiştirebilir, ek ürün ekleyebilir ve çıkarabilirsiniz. Bazı değişiklikler, fiyat farklılıklarına neden olabilir.

Rezervasyonunuzun;

Son 1(bir) gün içinde iptal edilmesi veya iptal edilmeksizin aracın alınmaması durumunda kira ücreti iade edilmemektedir.
Son 1(bir)-2(iki) gün içinde iptal edilmesi durumunda, toplam kira ücretinin %75’i iade edilmektedir.
Kiralamanıza, 3(üç) günden daha fazla bir süre kala iptal edilmesi durumunda, toplam kira ücretinin tamamı 30(otuz)TL işlem ücreti kesilerek iade edilmektedir.
Araç, araç grubu, lokasyon değişikliği yapılmak istenmesi durumunda orijinal rezervasyonun iptali gerekmektedir ve yukarıda yazılı iptal koşulları geçerlidir. İptalin ardından istenilen değişikliğe göre yeni ön ödemeli rezervasyon yapılabilir.

Tamamı Ödemeli Rezervasyonlar:
Tamamı ödemeli rezervasyonunuzda, araç, araç grubu, şube değişikliği dışında rezervasyon tarihini değiştirebilir, ek ürün ekleyebilir ve çıkarabilirsiniz. Bazı değişiklikler, fiyat farklılıklarına neden olabilir.

Kiralama Erken İade:
Kiralamanın başlamasının ardından aracın rezervasyon tarihleri aralığından önce iade edilmesi durumunda fiyat, aracın kullanılacağı gün sayısına göre tekrar hesaplanmaktadır. Eğer, tahsil edilen tutardan daha fazla bir ücret söz konusu olursa ekstra bir çekim yapılmaz.

Kiralama Uzatma:
Kiralamanın başlamasının ardından aracın rezervasyon tarihleri aralığından daha uzun süre kiralama talebinin olması durumunda sistem tarafından fiyat tekrar hesaplandıktan sonra oluşacak ilave ücret için sitemize üye girişi yaparak “Hesabım -> Rezervasyonlarım” menüsünden ödeme yaparak rezervasyonunuzu uzatmanız gereklidir.

No-Show Uygulaması:
Rezervasyonda belirtilen teslim alma saatinde aracın teslim alınmaması durumunda, araç garanti edilemeyecektir. Gecikme durumunda, rezervasyonlarınızın iptal olmaması için, ödemelerinizi, şubemize gelmeden, internet veya rezervasyon merkezimiz üzerinden, güvenli tahsilat sistemimizi kullanarak gerçekleştirebilirsiniz. No-show durumundaki rezervasyonunuz, 4(dört) saatin sonunda iptal olacaktır.

Merhabalar Hoşgeldiniz
Bu ofiste seçilen araba sınıfından yok. Lütfen farklı bir sınıf seçin!